mobile website creator
Robert Suvi

PARIMAID RAAME SAAB TELLIDA FIRMAST "RAAMIMEES"

Robert Suvi- kunstnik

P.PICASSO ütles: "Iga laps on sündinud kunstnikuks," mina ütleksin: "iga sündinud kunstiteos vajab raami!" Parimaid raame saab tellida firmast "RAAMIMEES"

IGAL KORRAL ON NAD ÜLETANUD MEIE OOTUSI

Kristi Kuusmik-Orav
REKfoto asjutaja/fotograaf

Meie koostöö Raamimees OÜ-ga on kestnud REKfoto loomisest alates. Raamimees OÜ meeskond teeb eranditult alati kvaliteetset tööd. Mis meie jaoks aga nende poolt pakutava teenuse eriliseks teeb, on nende laitmatu stiilitunnetus. Raamimehel on oskus ilma igasuguse täpsustuseta panna pilt sellele ideaalselt sobivasse raami. Igal korral on ületanud nad meie ootusi!

Kristi Kuusmik-Orav
Jaak Metsalu

ARVESTAVAD KLIENDI HUVIDEGA

Jaak Metsalu
MTÜ Liiwimaa Antiik ja Jacob Antiquitas OÜ juhatuse esimees

Raamimehes töötavad täielikud professionaalid. Kui mul on väga kiire, jätan tööd sinna, usaldades raamide ja paspartuu valiku täielikult Raamimehe töötajatele. Raamimees paneb pildile alati sobiva raami, mis harmoniseerub pildiga. Meeldib ka see, et nad ei sunni peale kunagi kalleid liiste, vaid arvestavad kliendi huvidega. Kui kliendil raha napib leitakse vastavad sobiva hinnaklassiga liistud.

10 AASTAT KOOSTÖÖD

Tiiu Kreim- kunstnik

Minu jaoks on "Raamimees" parim abiline kunsti visualiseerimisel. Maali tõeline ilu tuleb nähtavale alles kaunis raamis! Kaugemale kui kümme aastat ulatuv sõprussuhe "Raamimehega" on ideaalne suhe kunstnikule, kes sageli vajab mõnda raami eriti kiiresti ja kvaliteetselt. 

Soovin jätkuvat edukat koostööd! 

Tiiu Kreim
Toomas Kaskmann

PROFESSIONAALNE OMA ALA JA KUNSTI TUNNETUS

Toomas Kaskmann- kunstnik

Minu koostöö "Raamimehe" salongiga on pikaaegne ja konstruktiivne. Esiteks professionaalne oma ala ja kunsti tunnetus, millest sõltub ka tulemus. Teiseks meeldiv atmosfäär ning paindlikud tähtajad.


AADRESS

Lai 27, 51005 Tartu, Tartumaa


KONTAKT

Email: info@raamimees.ee

Telefon (Rainer): +372 5218016

Telefon (Arto):     +372 53410825


OLEME AVATUD

E-R 10:00-18:00

L, P suletud